Za ogled računov in stroškov se lahko prijavite v portal:
17.10.2016
V priponki si lahko ogledate nov pravilnik obračunavanja porabe toplotne energije. http://www.pisrs...

11.12.2015
http://www.energetika-portal.si/podrocja/energetika/delitev-stroskov-za-energijo/pravilnik-delilniki...

27.01.2015
Informacija energetska izkaznica        Priloge:    ...

Domplan d.o.o.
Globoko 8e
3272 Rimske Toplice
Slovenija

T: (03) 734 11 80
F: (03) 734 11 81

E: info@dom-plan.si

ali

Domplan d.o.o.
Aškerčeva 14
3000 Celje
Slovenija

T: (03) 544 24 50
F: (03) 490 09 15

E:
info@dom-plan.si

O podjetju

Naziv podjetja:
DOMPLAN, Upravljanje s hišami in poslovne storitve d.o.o. Rimske Toplice

Skrajšan naziv podjetja:
DOMPLAN d.o.o. Rimske Toplice

ID številka za DDV: SI54507553
Matična številka: 5534500000

TRR:06000-0088010824

        6100-00007015096

Direktorica: Sonja Knez

Kje nas najdete

Sedež:

Globoko 8/e
3272 Rimske Toplice


T: 03/734-11-80
F: 03/734-11-81

E: info@dom-plan.si


Uradne ure:
ponedeljek, sreda, petek: 8:00 - 11:00
sreda: 14:00 - 16:00


Poslovna enota Celje:

Aškerčeva 14 (CELEIA PARK) - 5.nadstropje
3000 Celje


T: 03/544-24-50
F: 03/490-09-15

E: info@dom-plan.si

Uradne ure:
ponedeljek, sreda, petek: 8:00 - 11:00
sreda: 14:00 - 16:00


Izpostava Radeče:

Ulica OF 4/a
1433 RADEČE


Uradne ure:
sreda: 14:00 - 18:00
četrtek: 11:00 - 13:00


Intervencijski telefoni

izvajalcev so objavljeni pri izvlečku požarnega reda pri oglasni deski
in je namenjen le za javljanje okvar interventnega značaja. Za vse ostale informacije pa nas pokličite v delovnem času podjetja.


Kontakti:

Sonja Knez
T: 03 734 11 80
E: sonja.knez@dom-plan.si

Vanja Knez
T: 03 544 24 50
E:
vanja.knez@dom-plan.si

Vida Mesar
T: 03 734 11 80
E: vida.mesar@dom-plan.si

Klavdija Pfeifer
T: 03 544 24 50
E: klavdija.pfeifer@dom-plan.si

Marko Paher
T: 03 544 24 50
E:
marko.paher@dom-plan.si

Peter Pfeifer
T: 03 544 24 50
E:
peter.pfeifer@dom-plan.si

Independent d.o.o. © 2010 | Pravno pojasnilo
Vse pravice pridržane